SSS

SIK SORULAN SORULAR

   UYARI::   Yeni Soru Sormadan Önce Lütfen Aşağıdan Araştırınız.

Kindereasy ile ilgili aklınıza takın soruları sizin için derledik. Öncelikle aşağıdaki soru-cevap kısımlarını inceleyin bulamadığınız soruların cevabı için sağ tarafta yer alan soru sor bölümünden bize yazın, en kısa sürede sizi dönüş yapılacaktır.

SIK SORULAN SORULAR

Kindeasy yi Nasıl Kullanabilirim?

Öncelikle http://app.kindereasy.com/okul-kayit adresinden üye olduktan sonra destek ekibimiz sizinle iletişime geçecek, gerekli tanımlamaları yaparak hesabınız aktif hale getirecektir.

Kindereasy’i Nasıl Satın Alabilirim Ödeme Şartlarınız Nelerdir?

Kindereasy Modüler bir yapıda olduğundan dolayı fiyatlandırma politikamız da modüler bir yapıdadır. Fiyat tablomuzdan fiyatlarımız inceleye bilirsiniz. Ödemelerinizi Kredi Kartı yada Havale ile yapa bilir. Otomatik ödeme talimatıyla da programı kesintisiz kullana bilirsiniz

Kindereasy ‘de Bilgilerim Nerede Saklanıyor?

Bilgileriniz 256 Bit SSL sertifikalı, antivirüs kurulu Türkiye’de barınan  sunucularımızda saklanıyor.

Kindereasy ‘e velilerde giriş yapabiliyor mu?

Tabi ki velilerde internete sahip herhangi bir cihazdan giriş yaparak çocuklarının durumlarını inceleye bilir ödeme ve servis durumlarınını  takip edebilirler.

Kindereasy ‘e sadece bilgisayarımda mı giriş yapabiliyorum ?

Kindereasy’e internet olan her bilgisayar,düz üstü, PC , mobil ve tabletten tarayıcınız ile ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Yakın zamanda Android ve IOS Uygulamamız ile de uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Uygulama yada web sitesinde teknik sorunlarla karşılaşınca ne yapabilirim ?

Kindereasy web sitesi yada uygulamaların karşılaşacağınız teknik sorunlarınızı  0850 441 2 441  Nusapp iletişim hattına iletebilir, Uzman ekibimiz ile sorununuzu çözebiliriz.

Eski kreş yazılımımdan Kindereasy'e nasıl geçiş yapabilirim ?

Eski yazılımınızdan kreş bilgilerinizi indirdikten sonra yazılım ekibimizle irtibata geçerseniz yazılım ekibimiz sizi kolayca kindereasy’e geçirecektir.

SOR SOR

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz